2014 Bahar Dönemi Kursiyerlerimize Katılım Belgelerini Verdik

Home/BLOG - Nafiz Emre Konuralp/Fotoğraf ve Video/Fotoğrafçılık Eğitimleri/2014 Bahar Dönemi Kursiyerlerimize Katılım Belgelerini Verdik

2014 Bahar Dönemi Kursiyerlerimize Katılım Belgelerini Verdik

Dofok kapsamında Özdilek Sanat Merkezi ‘nde düzenlediğimiz temel fotoğrafçılık kursunun 2014 bahar dönemi geçtiğimiz günlerde tamlandı. Eğitmen olarak yer aldığım kurs kapsamında birçok etkinliğe imza attık ve kursiyerlerimiz ile birlikte keyifli bir kurs süreci geçirdik. 8 hafta süren, 2 kez uygulama çekimi ve 2 kez de  gezi düzenlediğimiz kurs süreci boyunca gerekli yeterlilikleri gösteren arkadaşlarımıza geçtiğimiz günlerde Özdilek Sanat Merkezi ‘nde yaptığımız tören ile kurs katılım belgelerini teslim ettik.

Kursumuza bu dönem katılan kursiyerlerimizden 71 ‘i gerekli yeterlilik koşullarını yerine getirerek belge almaya hak kazandı. Kulüp yönetimindeki arkadaşlarımızın ve kulüp danışmanı Ünal Özelmas ‘ın katılımıyla gerçekleşen tören sonrası ise hoş bir sürpriz ile karşılaştık. Kursiyerlerimiz bizler için bir sürpriz hazırlamış ve güzel bir pasta yaptırmış. Böylelikle tören sonrası oturduğumuz mekanda pastamızı keserek dönem sonunu kutlamış olduk.

Kurs ekibimize bu güzel sürprizi hazırlayan kursiyer arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Dofok kutlama

dofok kutlama