Profesyonel Fotoğrafçı / Nafiz Emre Konuralp

Profesyonel fotoğrafçı Nafiz Emre Konuralp

Merhaba;

Ziyaret ettiğiniz bu web sitesi profesyonel fotoğrafçı ve video sanatçısı olarak yaptığım çalışmaları yayınladığım kişisel sitemdir. Site içerisinde çeşitli alanlarda kategorilenmiş portfolyoların yanı sıra blog yazılarımı yayınladığım bir “blog” bölümü, verdiğim fotoğrafçılık eğitimleri ile ilgili bir “eğitim” bölümü ve gezip gördüğüm yerler ile ilgili tecrübelerimi ve düşüncelerimi paylaştığım bir “gezi” bölümü bulacaksınız.

Blog bölümünde daha çok fotoğraf ve video alanı ile ilgili yazılara yer veriyorum. Genellikle yaptığımız çekimler ile ilgili detaylar ve başımızdan geçenler, ekipman tanıtımları, katıldığım etkinlikler ile ilgili yazıları bu bölümde yayınlıyorum. Ancak zaman zaman konu dışına çıktığımda oluyor. Gezi bölümünde ise gezip gördüğüm yerler ile ilgili tecrübelerimi paylaştığım ve önerilerde bulunduğum yazıları vakit buldukça yayınlıyorum.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi Yaptığım Alanlar

Mekan ve Mimari

Mekan tanıtım fotoğrafları ve mimari iç ve dış görünüm fotoğrafları

Mekan Tanıtım ve Mimari Fotoğraf Çekimi

Otel, konut projesi, şirket binası, fabrika, restaurant, gece kulübü, bar, pub, cafe, mağaza ve her türlü tesisin tanıtılması ve reklamının yapılması amacıyla tanıtım fotoğrafları çekiyoruz. Mimari fotoğraf çekiminin gerekli olduğu durumlarda da özel ekipmanlar kullanarak mimari fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Muğla, Antalya, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Kütahya, Sakarya, Düzce, Bolu gibi illerde mimari çekim yapabiliyoruz.

Düğün Fotoğrafı

Düğün hikayesi ve düğün belgeseli çekimleri

Düğün fotoğrafçısı olarak yaptığım yaratıcı düğün hikayesi çekimleri

Yaz dönemlerinde yoğun olarak ve diğer dönemlerde vakit bulduğum zamanlarda düğün fotoğrafçısı olarak çalışmalar yapıyorum. Daha çok doğal ve yaratıcı fotoğraflar çekmeyi hedefliyorum. Düğün fotoğrafçısı olarak yaptığım çekimleri düğün hikayesi yada düğün belgeseli şeklinde adlandırmak mümkün. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Muğla, Antalya, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya, Bolu, Sakarya, Kocaeli, Düzce gibi illerde çekim yapabiliyoruz.

Moda Fotoğrafı

Moda Fotoğrafı ve Model Çekimleri

Moda fotoğrafı alanında yaptığım stüdyo ve dış mekan çekimleri

Stüdyo ortamında yada belirlenen dış ve iç mekanlarda önceden oluşturulan konsept dahilinde moda fotoğrafı çekimleri gerçekleştiriyoruz. Öncelikli olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir gibi illerde ve Muğla, Antalya, Çanakkale, Balıkesir, Bolu, Düzce, Kocaeli, Kütahya, Sakarya gibi illerde çekim moda çekimleri yapabiliyoruz.

Özel Çekim

Kişiye özel stüdyo ve dış mekan çekimleri

Kişiye özel konsept fotoğraf çekimleri

Çekim yaptırmak isteyen kişinin istekleri doğrultusunda planlayarak stüdyo yada dış-iç mekanlarda kişiye özel fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz. Çekim programımızın uygun olması halinde İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bursa ve İzmir ‘de kişiye özel çekim yapabiliyoruz.

Etkinlik Fotoğrafı

Etkinlik ve organizasyon fotoğraflarının çekilmesi

Etkinlik ve Organizasyon Fotoğrafı Çekimleri

Konser, party, davet, balo, açılış, toplantı, sunum, eğitim programı ve benzeri her türlü organizasyonda etkinlik fotoğrafçısı olarak yer alarak etkinliğin tüm detaylarını yaratıcı teknikler kullanarak fotoğraflıyoruz. Başta İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Eskişehir olmak üzere Türkiye ‘nin büyük bir kısmında etkinlik fotoğrafı çekimi gerçekleştirebiliyoruz.

Headshot Çekimleri

Profesyonel ışık sistemleri ile headshot çekimi

Profesyonel ve Özel İhtiyaçlar İçin Headshot Çekimleri

İhtiyaç duyduğunuz mecralarda sizi en iyi şekilde temsil edecek doğal, içten ve samimi bir bakışınızın yakalandığı headshot ve cast fotoğrafları çekimi. Headshot çekimlerini sadece Eskişehir ‘deki özel portre stüdyomuzda geçekleştirebiliyoruz.

Mezuniyet Fotoğrafları

Mezuniyet fotoğrafları ve kepli çekimler

Dış Mekan Mezuniyet Fotoğrafları ve Kepli Çekimler

Mezun olan öğrencilerin mezuniyet günlerini dış mekanlarda çekilmiş doğal ve yaratıcı fotoğraflar ile ölümsüzleştirmek için tercih edebilecekleri mezuniyet çekimleri. Mezuniyet çekimlerini gerçekleştirebileceğimiz iller konusunda bir ön görüşme yapmamız gerekecektir. İletişim bölümünde bize ulaşabilirsiniz.

Aile ve Özel Gün

Aile çekimleri ve özel günlerinizin fotoğraflanması

Aile ve Özel Gün Fotoğrafları Çekimi

Hatıra olarak saklamak amacı ile çekirdek yada geniş ailenizin belirlenen konsept dahilinde fotoğraflarını çekebiliriz. Ayrıca aileniz için önemli olan özel günlerinizin fotoğraflanması içinde birlikte çalışabiliriz. Aile ve özel gün çekimleri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Muğla, Antalya, Kocaeli, Çanakkale, Balıkesir, Bolu, Kütahya, Sakarya, Düzce gibi illerde yapılabiliyor.

Video Çekimi Yaptığım Alanlar

Kısa Film ve Viral Reklam

Markalar, ürünler ve mekanlar için kısa film ve viral reklam çalışmaları

Tanıtım amaçlı kısa film ve viral reklam çalışmaları

Tanıtımının yapılması planlanan marka, ürün yada mekanın bir senaryo içerisinde ele alınarak doğrudan değil daha etkili bir yol olan dolaylı yoldan izleyici karşısına çıkartılmasıdır. Kısa film ve viral reklam çalışmaları izleyicilerin sempatisi kazanma prensibine dayanır.

Düğün Klibi ve Save The Date

Yaratıcı çekim ve kurgu teknikleri ile düğün klibi ve save the date

Görselliğe önem verenler için Düğün Klibi ve Save The Date

Düğün günündeki her detaya ve doğallığa önem verenler için yaratıcı çekim ve kurgu teknikleri ile hazırladığımız düğün klibi çekimlerinin yanı sıra ülkemizde son dönemde yaygınlaşmaya başlayan ve görsel bir düğün davetiyesi olarak tanımlayabileceğimiz “Save The Date” çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Tanıtım Filmi

Marka, ürün, mekan ve etkinlikler için yaratıcı tanıtım filmleri

Yaratıcı çekim teknikleri ile oluşturulan tanıtım filmleri

Markalar, ürünler, mekanlar, tesisler, etkinlikler için yaratıcı çekim ve kurgu teknikleri kullanarak tanıtım filmleri hazırlıyoruz.  Müzik ve sesli anlatımlar ile desteklenen tanıtım filmi çekimleri izleyici üzerinde yarattığı gerçeklik hissi nedeniyle fotoğrafa oranla daha güçlü etkiler bırakır.

Belgesel

Kişiler ve firmalar hakkında belgesel çalışmaları

Arşivlerden yola çıkarak hazırlanan belgesel projeleri

Hayat hikayesi, başarı öyküsü, değişim ve gelişim başlıkları altında hazırlanan belgesel projeleri ile kişilerin, firmaların yada şehirlerin arşivlerden yola çıkarak röportajlar ile zenginleştirilen belgesellerini hazırlıyoruz. Belgesel çekimi yaptırmak gerçekçiliğin ve belgelerin ön planda olduğu, duygusal açıdan etkileyici sonuçlar alınması sağladığı için tercih edilebilecek bir görsel çalışmadır.