AÜ Mimarlık ve Tasarım & Güzel Sanatlar Fakülteleri Yılsonu Partisi Tanıtım Videosu

Home/BLOG - Nafiz Emre Konuralp, Etkinlikler, Fotoğraf ve Video, Video & Kısa Film & Belgesel/AÜ Mimarlık ve Tasarım & Güzel Sanatlar Fakülteleri Yılsonu Partisi Tanıtım Videosu

AÜ Mimarlık ve Tasarım & Güzel Sanatlar Fakülteleri Yılsonu Partisi Tanıtım Videosu

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri için ortak bir şekilde düzenlenen yıl sonu partisinin tanıtımı için organizasyon ekibi ile bir görüşme yaptık. Ekibin bir önceki organizasyonu olan tanışma partisinde organizasyon fotoğrafçısı olarak yer almış ve fotoğraf çekimi ile birlikte kısa kısa video görüntüleri de çekmiştim. Ekip önceki partide çektiğim videolar ve küçük bir seneryo eşliğinde çekeceğim yeni videoların birleşiminden bir tanıtım videosu hazırlamamı istiyordu. Detayları konuşup anlaştık.

Yazdığımız senaryo dahilinde set ortamı  oluşturarak hikaye çekimini tamamladım Önceki partiden görüntüleri, kurguladığımız ve çekimini yaptığımız hikayeyi birleştirerek tanıtım videosunu ortaya çıkarttım. Geçtiğimiz partide olduğu gibi bu partide de parti fotoğrafçısı olarak yer alacağım.

Organizasyonlarınızın fotoğraflanması, video çekimi ve tanıtım videosu oluşturulmasını istiyorsanız menüdeki iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Tanıtım videosu çekimi ile ilgili farklı ve yaratıcı bir proje oluşturabiliriz.