Black Cat Coffee Eskişehir İçin Tanıtım Filmi Çektik

Home/BLOG - Nafiz Emre Konuralp/Fotoğraf ve Video/Video & Kısa Film & Belgesel/Tanıtım Filmi/Black Cat Coffee Eskişehir İçin Tanıtım Filmi Çektik

Black Cat Coffee Eskişehir İçin Tanıtım Filmi Çektik

Eskişehir ‘de taze kahve üretimi yapma amacı ile yola çıkan iki kardeş Kemal ve Emre, Black Cat Coffee adlı mekanlarını 2014 yaz aylarında açmışlar. Üretimhane amacı ile açtıkları dükkanda insanların zamanla kahve demlenmesine yönelik taleplerine de cevap vermeye başlamaları ile birlikte  üretimhaneleri butik bir kahve evine dönüşmüş. Taze kahvenin kokusuna, tadına ve keyfine düşkün olan insanlar kahve evine sık sık uğrar ve arkadaşlarınıda sürükleyerek getirir olmuş. Bizim yolumuzun Black Cat Coffee ‘ye düşmesi kulaktan kulağa yayılan söylentiler ile oldu ve içtiğimiz kahvenin lezzetine de, mekanın atmosferine de, çalışanlarının samimiyetlerine de hayran kaldık.

Bir kahve tutkunu olarak Black Cat ile tanıştığım için çok mutluydum ve bu mekan için kesinlikle bir çalışma yapmalıydık. Kemal ve Emre ile bir tanıtım filmi üzerinde fikir birliğine vardık ve planlarımızı oluşturduk. Bir perşembe sabahı ekipmanlarımız ve ekibimiz ile Black Cat ‘in yolunu tuttuk ve Black Cat ‘in çalışanlarından Meto ‘nun hazırladığı harika sabah kahvesinin ardından tüm gün sürecek olan çekimlere başladık. Çekim süreci boyunca farklı demleme teknikleri ile hazırlanmış kahveleri içmeye devam ettik. İçtiğimiz kahveler bizi o kadar canlandırdı ki çekimler sırasında atamadığımız enerjimizi verdiğimiz molarda yaptığımız kısa yürüyüşler ile atmaya çalıştık.

Keyifli bir çekim sürecinin ardından 15 günlük kurgu süreci başladı ve nihayet geçtiğimiz günlerde tanıtım filminin son halini yayına verdik. Mekan hakkında yazsam daha çok şey yazarım ancak siz benden değil Black Cat ‘in hikayesini tanıtım videosunu izleyip Kemal ve Emre ‘den dinleyin isterim. Keyifli izlemeler.