Aile ve Özel Gün Fotoğraf Çekimi Detayları

Aileler yıllar geçtikçe anılar biriktirir ancak bu anıları taze tutabilmek kolay değildir. Çocuklar büyür, gençler yaşlanır. Yıllar sonra baktığınızda eski günleri tüm güzelliği ile hatırlamanızı sağlayacak en güzel araç fotoğraftır. Aile fotoğraflarında insanlara poz verdirmekten kaçınırım. Daha çok doğal halinizi siz konuşurken, gülerken yada sevdiklerinize sarılırken fotoğraflarım. Böylece ortaya yıllar sonra baktığınızda bir o günü tüm doğallı ile hatırlamanızı sağlayacak fotoğraflar çıkar.

Ailelerin yaptırabilecekleri bir diğer çekimde doğum günü ve benzeri özel günlerin fotoğraflanmasıdır. Sağ bölümde Atlas ‘ın doğum günü partisinden fotoğrafları görebilirsiniz.

Ayrıca bu tarzda organizasyonlarda fotoğraflar ile birlikte video görüntüleri de çekerek özel kurgu teknikleri yardımıyla günü tüm detayları ile anlatan bir klip çalışması da yapabiliyoruz. Bu tarz bir çalışma olan Alp ‘in sünnet eğlencesi klibini sayfanın sonundan izleyebilirsiniz.

İdil ve Ailesi

Atlas ‘ın Doğum Günü

Çekim Süreci Nasıl İşliyor?

Her aşamanın detayları mouse ile üzerine geldiğinizde açılır

1

İletişim formu ile çekim detaylarının anlatılması

1. Aşama Detayları

İlk olarak aşağıda, sağ kısımda gördüğünüz iletişim formunu doldurarak bana nasıl bir çekim istediğinizden bahsediyorsunuz.

2

Detaylar üzerinde anlaşma ve çekim planlaması

2. Aşama Detayları

Eğer tarihler uygunsa ve çekim isteğiniz gerçekleştirebileceğimiz şekildeyse üzerinde detaylıca konuşup çekim planlamasına başlanır.

3

Çekimlerin planlanan tarihte gerçekleştirilmesi

3. Aşama Detayları

Yaptığımız çekim planı çerçevesinde tecrübe, teknik bilgi ve yüksek kaliteli ekipmanlar ve sanatsal bakış açısı ile çekimleriniz gerçekleştirilir.

4

Fotoğrafların dijital ortamda işlenmesi ve hazırlanması

4. Aşama Detayları

Profesyonel fotoğraf işleme yazılımlarında fotoğraflarınızı titizlikle işlenir ve yüksek çözünürlüklü olarak sonuç fotoğraflarınız elde edilir.

5

Fotoğraflarınızın ön izleme yapmanız için sitemizdeki şifreli sayfaya yüklenmesi

5. Aşama Detayları

Fotoğraflarınız tam ekran ön izleme boyutunda web sitemizde size özel oluşturulan şifre korulamalı sayfaya yüklenir ve sayfa şifresi size bildirilir.

6

Ödeme ve fotoğrafların online ve DVD ile teslimi

6. Aşama Detayları

Siz fotoğraflara onay verdikten sonra ödeme alınır ve fotoğraflarınız yüksek çözünürlüklü olarak indirmeye açılır. Ayrıca DVD ‘niz hazırlanarak kargolanır. Fotoğraflar müşterilerinize veya ajanslara kolayca gönderebilmeniz için 1 yıl indirmeye açık olarak sayfada tutulur.

Alp ‘in Sünnet Eğlencesi Klibi

Alp ‘in sünnet eğlencesini kendi ağzından anlattığı, sevdiği şarkılar eşliğinde fotoğraflar ve videolardan oluşan güzel bir klibe dönüştürdük.

Çekim yaptırmak mı istiyorsunuz?

Aile ve özel gün çekimi yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz *

E-mail adresiniz *

Telefon Numaranız

Çekim yapılması planlanan şehir *

Planlanan tahmini çekim tarihi *

Yaptırmak istediğiniz çekim ile ilgili detaylar *

* ile işaretlenen alanların doldurulması gerekmektedir.