Düğün Klibi Çekimlerim Hakkında

Son dönemde popüler olmayan başlayan düğün klibi çekimleri, hayatınızın en mutlu ve inanılmaz gününü fotoğraflarda görme ve hissetme şansınızın bulunmadığı farklı bir pencereden görmenizi sağlıyor. Hareketli görüntüler, fotoğrafların aksine anıları tüm doğallığı ile saklamak için harika bir yol. Anılarınızı tüm doğallığı ile kaydetmek ve yıllar sonra bile izlediğinizde ilk günkü heyecanı ile hissetmek için düğün klibi çekimi yaptırmak harika bir seçenek.

Düğün klibi çekimleri nasıl gerçekleşiyor?

Çekilen video görüntülerinin kurgulanması ile oluşturulan düğün klibi çalışmaları için video çekimine uygun kusursuz keskinlikle objektifler ve sinema tarzı netlik geçişleri sağlayan özel video ekipmanları kullanırız. Çekim sürecimiz içerisindeki tüm aksiyonu sinematik bir bakış açısı ile yakalamak ve hiçbir detayı kaçırmamak gerekir. Bu nedenle mümkün olduğunca çok görüntü yakalamayı hedefleriz. Ancak ortaya çıkartmak istediğimiz çalışma bir klip olduğundan geçişleri sağlayacak, duyguyu tamamlayacak görüntüler de çekmemiz gerekir.

Çalışmanın kapsamına göre bir yada iki kamera ve sanatsal bakış açısı ile çektiğimiz görüntüleri profesyonel kurgu yazılımları ve özel 3D teknikleri ile birleştirerek düğün klibinizin son halini hikayeleştirme yöntemini kullanarak oluştururuz. Düğün klibi kurgusunda müzik kullanımı önemlidir. İsteğinize göre sizin seçtiğiniz yada benim seçtiğim bir parçayı klip kurgunuzda kullanabiliriz.

Paket 1 – Dış Çekim Düğün Video Klip Paketi

Dış mekan fotoğraf çekimleriniz gerçekleşirken aynı anda çekilen video görüntülerinden oluşturulan düğün klibi çalışmasıdır. Eğer fotoğraf çekimi değilde sadece video çekimi yaptırmak istiyorsanız, o şekilde bir çalışma da planlanabilir.

Çekimleriniz estetik ve sanatsal bakış açısıyla özel video ekipmanları kullanılarak gerçekleştirilir. Modern kurgu teknikleri ve 3 boyutlu animasyonlar kullanılarak klip kurgunuz tamamlanır. İsteğiniz doğrultusunda dinamik ve eğlenceli yada duygusal bir klip kurgusu oluşturulabilir.

Hazırlanan klip hem bilgisayarınızda hem de HD video oynatabilen televizyonlarda oynatabileceğiniz formatta teslim edilir. Ayrıca sevdileriniz ile internet ortamında paylaşmaya uygun çözünürlükte bir versiyon da hazırlanır.

Paket 2 – Tüm Gün Düğün Hikayesi Klibi

Düğün hikayesi video klibi, tüm gün yaşadıklarınızı özetleyen dinamik bir kurguya sahip akıcı bir çalışmadır. Sabah başlayan hazırlık sürecinden düğün başlangıcına kadar olan 8-9 saatlik bir süre boyunca yanınızda bulunarak estetik ve sanatsal bakış açısıyla özel video ekipmanları kullanılarak sizin ve sevdiklerinizin video görüntüleri çekilir. Ayrıca klibiniz için oluşturulacak hikayesi destekleyecek ve duyguyu güçlendirecek detay görüntüler de çekilir.

Bu çalışmada gün boyunca yaşadığınız her duygu, her olay görüntülenir. İsteğiniz doğrultusunda dinamik ve eğlenceli yada duygusal bir klip kurgusu oluşturulabilir. Sizin seçtiğiniz yada bizim belirlediğimiz bir müzik kullanılabilir. Bu konulardaki tercihler tamamen size ait. Çekilen tüm görüntüler maksimum 7 dakika uzunluğunda olacak şekilde HD formatında, 3 boyutlu animasyonlar ve özel efektler kullanılarak modern teknikler ile kurgulanır.

Hazırlanan klip hem bilgisayarınızda hem de HD video oynatabilen televizyonlarda oynatabileceğiniz formatta teslim edilir. Ayrıca sevdileriniz ile internet ortamında paylaşmaya uygun çözünürlükte bir versiyon da hazırlanır.

Paket 3 – Özel Düğün Günü Videosu + Düğün Klibi

Sabah başlayan hazırlık sürecinden düğün başlangıcına kadar olan 8-9 saatlik bir süre boyunca yanınızda bulunarak estetik ve sanatsal bakış açısıyla özel video ekipmanları kullanılarak video görüntüleri çekilir. Gün boyunca yaşadığınız her duygu, her olay görüntülenir.Ayrıca klibiniz için oluşturulacak hikayesi destekleyecek ve duyguyu güçlendirecek detay görüntüler de çekilir.

Dinamik ve eğlenceli yada duygusal bir klip kurgusu oluşturulabilir. Müzik sizin tarafınızdan seçilebilir yada biz belirleyebiliriz. Bu konularda tercih tamamen size ait. Klibiniz çekilen tüm görüntülerden maksimum 7 dakika uzunluğunda olacak şekilde HD formatında, 3 boyutlu animasyonlar ve özel efektler kullanılarak modern teknikler ile kurgulanır.

Paket 2 ‘den farklı olarak tüm gün çekilen videolardan daha detaylı kesitler ve sesleride içeren 30 dakika uzunluğunda bir düğün günü videosu hazırlanır. Tüm günün özetini içeren ve diyaloglarında yer aldığı bu videoda uygun yerlere müzik de eklenir. Hem tüm günün görsel açıdan zengin bir videosunu içermesi hem de ayrıca kurgulanan video klip içermesi nedeniyle sık tercih edilen ve anıları uzun yıllar canlı tutabilecek bir çalışmadır.

Düğün Klibi Örneği

Özel Düğün Videosu Örneği

Düğün klibi çekiminiz ve sonrasında neler yapıyoruz?

Video çekimlerinde duyguyu en iyi şekilde kaydetmek çok önemlidir. Klasik şekilde omuz kameraları ile çekilen görüntüler malesef duyguyu aktarmaktan çok uzak kalır. Yaptığımız çekimleri yaratıcı video teknikleri kullanmamıza olanak tanıyan yüksek çözünürlüklü fotoğraf objektifleri ve yüksek kaliteli HD video kaydetme imkanı tanıyan üst düzey dijital fotoğraf makineleri kullanıyoruz.

Video çekimi için kullandığımız bu profesyonel fotoğraf ekipmanları bize esneklik kazandırıyor ve fotoğraf çekimlerinde kullandığımız yaratıcı teknikleri video çekimlerine uygulamamıza imkan veriyor.

Çekimler sırasında sadece sizin görüntülerinizi kaydetmiyoruz. Aynı zamanda klip kurgunuzda kullanabileceğimiz duyguyu tamamlayacak, ortamı anlatan geçiş videoları da çekiyoruz. Çektiğimiz bu kısa bağlantı videoları klip kurgunuzun görsel açıdan daha zengin görünmesini sağlıyor.

Çektiğimiz tüm görüntüleri özel yazılımlar ve modern teknikler kullanarak birleştiriyor ve 3 boyutlu destekleyici animasyonlar ile zenginleştirerek kurguluyoruz. Hikayeleştirme aşamasının da tamamlanması ile birlikte düğün klibinizin çıktısını HD kalitesinde alıyoruz.

  • Birinci sınıf objektifler ve video kayıt ekipmanları ile çekim yapıyoruz
  • Her türlü teknik aksaklığı düşünerek kullandığımız tüm ekipmanların yedeklerini de aracımızda bulunduruyoruz
  • Her detayı yakalamak için farklı özellikte objektif takılı çift video kayıt ekipmanı kullanıyoruz
  • Yaratıcı çekim teknikleri ve olağandışı bakış açıları kullanıyoruz
  • Tüm çekimleri kayıpsız HD formatında yani yüksek çözünürlük ile yapıyoruz
  • Endüstri standartı kurgu yazılımları ile 3D animasyon destekli ve yüksek çözünürlüklü kurgular oluşturuyoruz
  • Hikayeleştirme ve geçiş videoları kullanımı ile duygu yoğunluğu yüksek bir klip ortaya çıkartıyoruz.
  • Tamamlanan klibinizin bilgisayar ve LCD televizyonlarda izlemeye uygun HD kalitesinde çıktısını alıyoruz
  • Ayrıca internet üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilmeniz için video paylaşım sitelerine ve Facebook ‘a yüklemeye uygun bir versiyon çıktısı da alıyoruz

Fiyatlar ve Detaylar İçin Bize Ulaşın

Fiyatlar ve paket detayları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak yada çevrimiçi olduğumu görüyorsanız sağ alt köşedeki “çevrimiçi iletişim” kısmından bana ulaşabilirsiniz.

İsminiz *

E-mail adresiniz *

Telefonunuz *

Çekimin yapılacağı şehir *

Planlanan çekim tarihi *

Belirtmek istediğiniz diğer detaylar

* ile işaretlenmiş alanları doldurmanız gerekmektedir.