Etkinlik ve Organizasyon Fotoğraf Çekimi

Konser, party, davet, balo, açılış, toplantı, sunum, eğitim programı ve benzeri etkinliklerin fotoğraf çekimleri

Home/Fotoğraf/Etkinlik

Project Description

Etkinlik / Organizasyon Fotoğraf Çekimi Detayları

Konser, party, davet, balo, açılış, toplantı, sunum, eğitim programı ve benzeri her türlü etkinlikte organizasyon fotoğrafçısı olarak yer alarak etkinliğin tüm detaylarını yaratıcı fotoğraf teknikleri kullanarak fotoğraflıyoruz. Talep halinde etkinliğin hazırlık sürecinin ve var ise after party sürecini de fotoğraflayabiliyoruz.

Talep ederseniz çektiğim fotoğraflardan oluşan, 3D animasyonlar ve profesyonel efektler kullanılarak hazırlanmış 3-4 dakika uzunluğunda, HD kalitesinde bir fotoğraf gösterisini müzik eşliğinde hazırlayarak teslim ediyoruz.

Etkinlik için fotoğrafçı arayan organizasyon sorumluları iletişim bölümünden bizim ulaşarak gerçekleştirdiğimiz organizasyon fotoğrafı ve video çekimleri hakkında bilgi alabilirler.

Genç Turkcell Dragon Boat Yarışları (Eskişehir)

Turkcell ‘in gençlere yönelik markası olan Genç Turkcell her yıl Dragon Boat yarışları düzenliyor. Eskişehir ‘de 2014 yılında düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Dragon Boat yarışlarında etkinliğin fotoğrafçısı olarak tüm önemli anları görüntüledim. Yaptığım çalışmadan örnek fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Galatasaray Lisesi 122. Dönem Mezunları 25. Yıl Etkinliği (The Marmara Hotel / Taksim)

Galatasaray Lisesi ‘nin 122. Dönem Mezunları, mezuniyetlerinin 25. yılında Galatasaraylılar Derneği ‘nin düzenlediği etkinlikte bir araya geldi. Etkinliğin fotoğrafçısı olarak bizde ekip olarak oradaydık ve organizasyonun tüm detaylarını fotoğrafladık. Etkinlik boyunca ayrıca video görüntüleri de çekerek bir etkinlik klibi oluşturduk. Klibi etkinlik ve organizasyon video çekimi sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Tymbris’in Dansı (Halkbilim Araştırmaları Merkezi)

Halkbilim Araştırmaları Merkezi tarafından hazırlanıp sergilenen ve büyük beğeni toplayan tiyatral dans gösteri için çektiğim fotoğrafların aynı zamanda sergisi de açıldı.

AÜ Bahar Yürüyüşü

Anadolu Üniversitesi ‘nin her yıl baharın gelişini kutlamak için geleneksel olarak düzenlediği bahar yürüyüşü için çektiğim fotoğraflar.

Konser ve Performans

Konser ve performans fotoğraflarında amacım mekanın atmosferi ile birlikte sanatçının performansa kendini kaptırdığı anların fotoğraflarını çekmek.

Çekim Süreci Nasıl İşliyor?

Her aşamanın detayları mouse ile üzerine geldiğinizde açılır

1

İletişim formu ile çekim detaylarının anlatılması

1. Aşama Detayları

İlk olarak aşağıda, sağ kısımda gördüğünüz iletişim formunu doldurarak bana nasıl bir çekim istediğinizden bahsediyorsunuz.

2

Detaylar üzerinde anlaşma ve çekim planlaması

2. Aşama Detayları

Eğer tarihler uygunsa ve çekim isteğiniz gerçekleştirebileceğimiz şekildeyse üzerinde detaylıca konuşup çekim planlamasına başlanır.

3

Çekimlerin planlanan tarihte gerçekleştirilmesi

3. Aşama Detayları

Yaptığımız çekim planı çerçevesinde tecrübe, teknik bilgi ve yüksek kaliteli ekipmanlar ve sanatsal bakış açısı ile çekimleriniz gerçekleştirilir.

4

Fotoğrafların dijital ortamda işlenmesi ve hazırlanması

4. Aşama Detayları

Profesyonel fotoğraf işleme yazılımlarında fotoğraflarınızı titizlikle işlenir ve yüksek çözünürlüklü olarak sonuç fotoğraflarınız elde edilir.

5

Fotoğraflarınızın ön izleme yapmanız için sitemizdeki şifreli sayfaya yüklenmesi

5. Aşama Detayları

Fotoğraflarınız tam ekran ön izleme boyutunda web sitemizde size özel oluşturulan şifre korulamalı sayfaya yüklenir ve sayfa şifresi size bildirilir.

6

Ödeme ve fotoğrafların online ve DVD ile teslimi

6. Aşama Detayları

Siz fotoğraflara onay verdikten sonra ödeme alınır ve fotoğraflarınız yüksek çözünürlüklü olarak indirmeye açılır. Ayrıca DVD ‘niz hazırlanarak kargolanır. Fotoğraflar müşterilerinize veya ajanslara kolayca gönderebilmeniz için 1 yıl indirmeye açık olarak sayfada tutulur.

Hazırladığımız HD Kalitesindeki Fotoğraf Gösterisi Örnekleri

Genç Turkcell Dragon Boat Yarışları

Galatasaray Lisesi 122. Dönem Mezunları 25. Yıl Etkinliği

Çekim yaptırmak mı istiyorsunuz?

Etkinlik / Özel Gün çekimi yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz *

E-mail adresiniz *

Telefon Numaranız *

Çekim yapılması planlanan şehir *

Planlanan tahmini çekim tarihi

Yaptırmak istediğiniz çekim ile ilgili detaylar *

* ile işaretlenen alanların doldurulması gerekmektedir.