Kişisel Portfolyomdan Karma Fotoğraflar

Son dönemde yoğun olarak ticari amaçlı fotoğraf çekimleri yapıyorum ancak vakit buldukça kendim için bir şeyler çekmeyi de ihmal etmiyorum. Kendim için fotoğraf çekmek bir şekilde kişisel tatmin sağlıyor. Sınırları belli olmayan, tamamen yaratıcılığa ve hislere dayalı fotoğraflar çekmenin keyfi benim için her zaman bambaşka olmuştur.


Göz Fotoğrafları

Göz fotoğrafları çekmenin özel ilgi alanım olduğunu söyleyebilirim. Teknik olarak çok zor iş olan ve çok iyi ekipman ve tecrübe gerektiren yakın plan göz fotoğrafı çekimleri yapmayı kendime hobi edindim. Vaktim oldukça, göz modeli buldukça ve stüdyom göz fotoğrafı çekmeye uygun oldukça yeni fotoğraflar çekerek buradaki galeriyi güncelliyorum.


Atlar

At çiftliklerini hem birçok alandaki fotoğraf çekimleri için uygun ortam sağlamaları hemde verdiğimiz fotoğrafçılık eğitimlerinin uygulamarı için kullanışlı oldukları için sık sık ziyaret ederim. Ayrıca atları da çok severim. Çiftliklere yaptığım bu ziyaretlerde atları bol bol fotoğraflama fırsatı buluyorum. Zamanla ortaya at fotoğraflarında oluşan bir portfolyo çıkmaya başladı. Hatta fotoğraflardan biri yağlı boya tablo haline bile getirildi.