2016 yılı içerisinde mezuniyet ve kepli çekim yapmamaktayız. Lütfen bilgi yada fiyat almak için aramayınız.

Mezuniyet Fotoğrafları Çekimi

Mezuniyet aşamasındaki öğrencilerin kepli fotoğraf çekimlerinin stüdyo ortamında gerçekleştirilmesi öğrencilere artık pek cazip gelmiyor. Yapmacık ve tüm arkadaşlarınızda aynısından bulunan fotoğraflar mezuniyet gününüzün mutluluğunu ve heyecanını temsil etmekten çok uzak kalabiliyor. Bu sebeple profesyonel bir fotoğrafçı tarafından dış mekanlarda, stresten uzak bir şekilde, doğal haliniz ve tavrınızı yansıtan kepli fotoğraflar çektirmek, üzerinden yıllar geçse bile mezuniyet dönemizi daha güzel duygular ile anımsamanızı sağlayacaktır.

Paket 1 - Kepli Dış Mekan Çekimi

Önceden belirlenen dış mekanlarda maksimum 3 saat sürecek dış çekim planlanır. Farklı ışık teknikleri, kompozisyonlar ve küçük hikayeler oluşturularak çekim gerçekleştirilir. Çekim süresince çeşitli aksesuarlar kullanılabilir. Çekilen tüm fotoğraflar ile birlikte en iyi 25 fotoğraf Photoshop yazılımında işlenerek teslim edilir. Ayrıca işlenen fotoğraflardan müzikli bir foto klip HD video kalitesinde hazırlanarak teslim edilir. İsteğe göre albüm baskısı pakete dahil edilebilir.

  • Maksimum 2 saat sürecek kepli dış mekan çekimi
  • Photoshop ile işlenmiş 25 fotoğraf
  • Çekilen tüm fotoğrafların DVD ‘de teslimi
  • Maksimum 3 dakika uzunluğunda müzikli foto klip (HD video kalitesinde)
  • İsteğe göre panoramik albüm baskısı

Paket 2 İçin Grup İndirimi: Çekime dahil olacak her arkadaşınız
için kişi başı çekim ücretinde %15 indirim uygulanır. Ancak toplam indirim
tutarı %50 ‘yi geçemez.
Bu şu anlama gelir: Eğer sizinle birlikte bir arkadaşınız daha aynı gün ve aynı mekanda kepli çekim yaptırmak isterse her ikinizinde ödeyeceği kişi başı ücret %15 azalacaktır. Eğer çekimi 3. bir arkadaşınız daha dahil olursa kişi başı ödeyeceğiniz ücret yüzde %30 azalacaktır. 4. kişide ücret %40 azalacak, 5. kişide %50 azalacaktır. Ancak 5. kişiden sonra ücret sabit kalacaktır. Bu şekilde bir çekim yapılması durumunda kişi başı teslim alacağınız işlenmiş fotoğraf sayısı kişi sayısına göre değişiklik gösterecektir.

Paket 2 - Kepli Konsept Çekim

Kepli konsept çekimler, mezun olacak bir sınıfın öğrencileri ile toplu olarak anlaşılması ve belirlenen bir konsept çerçevesinde kapsamlı ve uzun soluklu bir iç yada dış mekan çekimi yapılması şeklindedir. Sınıfın öğrencilerinin belirlediği bir konsept ve hikaye çerçevesinde proje hazırlanır ve planlanan gün ve saatlerde toplu ve ayrı ayrı konsept çekimler gerçekleştirilir. Genel olarak bir hayli eğlenceli geçecek konsept çekimlerde hem kişi başına maliyet düşük olacak hem de ortaya çok farklı ve dikkat çekici bir iş çıkacaktır. Toplu fotoğraflar ve bireysel fotoğraflar Photoshop yazılımında işlenerek teslim edilir.

  • Tüm güne kadar genişletilebilecek çekim süresi
  • Seçilen fotoğrafların Photoshop yazılımı ile özel olarak işlenmesi
  • Çekilen tüm fotoğrafların ve işlenen fotoğrafların DVD ‘de teslimi
  • Maksimum 6 dakika uzunluğunda müzikli konsept foto klip (HD video kalitesinde)
  • İsteğe göre çekilen sahne arkası görüntüleri ve işlenen fotoğrafların birleşiminden video klip (HD video kalitesinde)

Hangi İllere Çekime Gidebiliyoruz?

Mezuniyet çekimleri başta için İstanbul ve Eskişehir olmak üzere programımızın uygunluk durumu ve yaptırmak istediğiniz çekimin niteliğine göre çeşitli illere gidebiliyoruz.

İstanbul ve Eskişehir haricinde Bursa, Ankara, Antalya, İzmir, Kütahya, Muğla, Çanakkale gibi iller çekimin detaylarına göre gelebileceğimiz iller arasında yer alıyor.

Detaylar hakkında konuşmak ve çekim için ilinize gelip gelemeyeceğimizi öğrenmek için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Çekim yaptırmak mı istiyorsunuz?

Mezuniyet çekimi yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz *

E-mail adresiniz *

Telefon Numaranız

Çekim yapılması planlanan şehir *

Planlanan tahmini çekim tarihi *

Yaptırmak istediğiniz çekim ile ilgili detaylar *

* ile işaretlenen alanların doldurulması gerekmektedir.