Otel Tanıtım ve Reklam Filmi

Otel ve turistik tesisler için tanıtım ve reklam filmileri

Home/Video/Otel Tanıtım Filmi

Project Description

Otel Tanıtım Filmi Çekimleri Hakkında

Otel ve benzeri turistik tesisler için görsel tanıtımlar çok önemlidir. Konaklayacakları oteli seçmek için araştırma yapan potansiyel müşteriler otellerin imkanları hakkında yazılan metinleri okumak ile birlikte görselleri de detaylıca incelemek isterler. İyi hazırlanmış kaliteli bir otel tanıtım videosu çekimi yaptırmak müşterilerinizin zihinlerinde otel yada tesisiniz hakkında daha belirgin etkiler yaratmanızı sağlar.

Kuşkusuz ki görsel hafızanın ön planda olduğu bir devir yaşamaktayız. Uzun metinleri okumak yerine fotoğrafları incelemekten, videoları izlemekten daha büyük keyif alıyoruz. Görerek ve duyarak aldığımız mesajlar zihnimizde büyük etkiler bırakıyor ve seçiciliğimizi büyük oranda etkiliyor. Geçmişte fotoğraf ile verilmeye çalışılan etkiler ise görsel iletişimin yaygınlaşması ve hareketli görüntülerin başarısının kanıtlanması ile birlikte video görüntüleri ile verilmeye başlandı.

Bir oteli yada turistik tesisi müşterilere tanıtmanın günümüzde en etkili yolu ses ile desteklenmiş video prodüksiyonlarıdır. Durağan bir görüntü olarak tanımlanabilen fotoğrafların manipülasyonlara açık olması inandırıcılığının azalmasına sebep olur. Ancak akmakta olan video görüntülerinin manipülasyona daha kapalı olduğu algısı yaygındır ve video görüntüleri izleyenlerin zihninde güçlü bir gerçekçilik hissi oluşturur.  Bu nedenle tanıtım videosu izlenen mekanın gerçekte olan haline şahit olunduğu algısı oluşur. İşte bu nedenle tanıtım filmi çekimi yaptırdığınızda izleyici üzerinde bıraktığınız etki güçlü olmaktadır.

Feron Butik Otel Tanıtım Filmi (Akyaka / Muğla)

OLYMPOS Deep Green Bungalows Tanıtım Filmi (Kemer / Antalya)

Çekim Süreci Nasıl İşliyor?

Her aşamanın detayları mouse ile üzerine geldiğinizde açılır

1

İletişim formu ile çekim detaylarının anlatılması

1. Aşama Detayları

İlk olarak sağ kısımda gördüğünüz iletişim formunu doldurarak bana nasıl bir çekim istediğinizden bahsediyorsunuz.

2

Detaylar üzerinde anlaşma ve çekim planlaması

2. Aşama Detayları

Eğer tarihler uygunsa ve çekim isteğiniz gerçekleştirebileceğimiz şekildeyse üzerinde detaylıca konuşup çekim planlamasına başlanır.

3

Çekimlerin planlanan tarihte gerçekleştirilmesi

3. Aşama Detayları

Yaptığımız çekim planı çerçevesinde tecrübe, teknik bilgi ve yüksek kaliteli ekipmanlar ve sanatsal bakış açısı ile çekimleriniz gerçekleştirilir.

4

Fotoğrafların dijital ortamda işlenmesi ve hazırlanması

4. Aşama Detayları

Profesyonel video kurgu yazılımları ile video kurgunuz HD kalitesinde hazırlanır. İstediğiniz formatlarda video çıktıları alınarak online ve DVD ile teslim edilir.

Otel Tanıtım Filmi Çektirmek mi istiyorsunuz?

Tanıtım filmi çekimleri için aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz / Firma ismi *

E-mail adresi *

Size ulaşabileceğimiz telefon numarası *

Çekim yapılması planlanan şehir *

Yaptırmak istediğiniz çekim ile ilgili detaylar *

* ile işaretlenen alanların doldurulması gerekmektedir.