Mimari çekim kategorisi altında yer alan mekan fotoğrafı çekimleri, emlak ve gayrimenkul fotoğrafları çekimi, otel ve turistik tesis fotoğrafları çekimleri için özel lensler ve yüksek kaliteye sahip fotoğraf makineleri kullanıyoruz. Bu alanlarda yapılan çekimler kaliteli ve özel ekipmanın yanında kapsamlı fotoğraf ve Photoshop bilgisi gerektirir. Mimari fotoğraf çekimi aşamasında özel fotoğraf teknikleri kullanılır ve çekim sonrası Photoshop ortamında çok kapsamlı mimari düzeltme uygulamaları gerçekleştirilir.

Mimari ve mekan tanıtımı alanında fotoğraf çalışmalarının yanında video çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Özel video ekipmanları ve kapsamlı ışık sistemleri kullanarak yaptığımız video çekimlerine modern ve estetik kurgu teknikleri uygulayarak mimari tanıtım videoları, mekan tanıtım filmleri ve otel tanıtım videoları oluşturuyoruz. Bu alanda yaptığımız çalışmalar için menüdeki “Video” bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bina, İnşaat, Otel ve Turistik Tesislerin Mimari Mekan Fotoğrafı Çekimi (Dış Mekanlar)

Dış mekan mimari fotoğraf çekimi çalışmaları kapsamında otel, turistik tesis, konut projesi, fabrika, şirket binası, inşaat ve benzeri her türlü mekanın dış cephe ve diğer dış bölümlerinin tanıtılması amacıyla mimari bakış açısıyla fotoğraflar çekiyoruz.. Çekimleri yüksek kaliteli fotoğraf makineleri, mimari çekimler için özelleştirilmiş objektifler ve mimari çekim teknikleri kullanarak tamamlıyoruz. Ortaya çıkan fotoğrafları her türlü tanıtım mecrasında kullanılabileceğiniz şekilde bilgisayar ortamında detaylı olarak işliyor, mimari düzeltme işlemleri uyguluyor ve yüksek çözünürlüklü olarak teslim ediyoruz.

İstanbul, Eskişehir, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Muğla, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Bilecik, Kütahya, Afyon, Konya gibi illerde mimari mekan tanıtım, otel, konut, fabrika, inşaat ve benzeri alanlarda profesyonel fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Çekim yapılması istediğiniz tarihlerde eğer programımız uygunsa bu illerden birinde rahatlıkla çekim gerçekleştirebiliriz.

Bina, İnşaat, Otel ve Turistik Tesislerin Mimari Mekan Fotoğrafı Çekimi (İç Mekanlar)

Mimari iç mekan fotoğraf çekimleri kapsamında otel, konut projesi, fabrika, spor tesisi, şirket binası ve benzeri her türlü yapının iç mekanının tanıtılması amacıyla mimari bakış açısıyla fotoğraflar çekiyoruz. İç mekan fotoğraf çekimlerinde gerçekçiliği arttırmak ve kullanım alanlarını anlatmak amacı ile model kullanmamız gerekebiliyor. İç mekan çekimlerinde ortam şartına ve aydınlatmasına bağlı olarak kapsamlı ışık sistemleri ile çalışmamız gerekebiliyor. Çekimleri mimari çekimlere uygun olarak seçilmiş yüksek kalitedeki üst düzey fotoğraf makineleri ve özel objektifler ile mimari çekim teknikleri kullanarak tamamlıyoruz. Ortaya çıkan fotoğrafları her türlü tanıtım mecrasında kullanılabileceğiniz şekilde bilgisayar ortamında detaylı olarak işliyor, mimari düzeltmeler uyguluyor ve yüksek çözünürlüklü olarak dijital ortamda teslim ediyoruz.

Çekim programımızın uygun olması halinde İstanbul, Eskişehir, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Muğla, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Bilecik, Kütahya, Afyon, Konya gibi illerde mimari iç mekan tanıtım, otel, konut, fabrika, inşaat ve benzeri alanlarda profesyonel fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Çekim yapılması istediğiniz tarihlerde eğer programımız uygunsa bu illerden birinde rahatlıkla çekim gerçekleştirebiliriz.

Profesyonel Emlak, Gayrimenkul, Özel Mülk Fotoğraf Çekimileri (Real Estate)

Emlak ve gayrimenkul fotoğraf çekimi ülkemizde son yıllarda önem kazanmaya başladı. Satılmak istenen yada kiralanacak olan mülklerin internet üzerinde yer alacak fotoğraflarının iyi ve profesyonel olması müşterilerin mülke olan ilgisini arttırmaktadır. Son yıllarda ülkemizde mülk sahipleri ve aracılar, profesyonel emlak ve gayrimenkul fotoğrafçısı tarafından çekilmiş olan kaliteli ve yaratıcı fotoğrafların sonuç üzerindeki etkisini farketmiş bulunuyor. Yaptığımız emlak ve gayrimenkul fotoğrafı çekimlerinde özel çekim teknikleri, kaliteli ekipmanlar ve özel objektifler kullanıyoruz. Yapılan çekimler Photoshop ortamında titizlik ile işleniyor, mimari düzeltmeler uygulanıyor ve sonuç fotoğraflar yüksek çözünürlüklü olarak teslim ediliyor.

Çekim programımızın uygun olması halinde İstanbul, Eskişehir, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Muğla, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Bilecik, Kütahya, Afyon, Konya gibi illerde mimari iç mekan tanıtım, otel, konut, fabrika, inşaat ve benzeri alanlarda profesyonel fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Çekim yapılması istediğiniz tarihlerde eğer programımız uygunsa bu illerden birinde rahatlıkla çekim gerçekleştirebiliriz.

Mimari, Mekan, Emlak, Gayrimenkul Fotoğrafı Çekim Süreci Nasıl İşliyor?

Her aşamanın detayları mouse ile üzerine geldiğinizde açılır

1

İletişim formu ile çekim detaylarının anlatılması

1. Aşama Detayları

İlk olarak aşağıda, sağ kısımda gördüğünüz iletişim formunu doldurarak bize nasıl bir mimari çekim istediğinizden bahsediyorsunuz.

2

Detaylar üzerinde anlaşma ve çekim planlaması

2. Aşama Detayları

Eğer tarihler uygunsa ve mimari çekim isteğiniz gerçekleştirebileceğimiz şekildeyse üzerinde detaylıca konuşup çekim planlamasına başlanır.

3

Çekimlerin planlanan tarihte gerçekleştirilmesi

3. Aşama Detayları

Yaptığımız çekim planı çerçevesinde tecrübe, teknik bilgi ve yüksek kaliteli ekipmanlar ve sanatsal bakış açısı ile mekan ve mimari fotoğraf çekimleriniz gerçekleştirilir.

4

Fotoğrafların dijital ortamda işlenmesi ve hazırlanması

4. Aşama Detayları

Profesyonel fotoğraf işleme yazılımlarında mimari düzeltmeler yapılır fotoğraflarınız titizlikle işlenir, yüksek çözünürlüklü sonuç fotoğraflarınız elde edilir.

5

Fotoğraflarınızın ön izleme yapmanız için sitemizdeki şifreli sayfaya yüklenmesi

5. Aşama Detayları

Fotoğraflarınız tam ekran ön izleme boyutunda web sitemizde size özel oluşturulan şifre korulamalı sayfaya yüklenir ve sayfa şifresi size bildirilir.

6

Ödeme ve fotoğrafların online ve DVD ile teslimi

6. Aşama Detayları

Siz fotoğraflara onay verdikten sonra ödeme alınır ve fotoğraflarınız yüksek çözünürlüklü olarak indirmeye açılır. Ayrıca DVD ‘niz hazırlanarak kargolanır. Fotoğraflar müşterilerinize veya ajanslara kolayca gönderebilmeniz için 1 yıl indirmeye açık olarak sayfada tutulur.

Hangi İllerde Mimari ve Mekan Tanıtım Çekimi Gerçekleştirebiliyoruz?

Mimari fotoğraf çekimleri ve mekan tanıtım çekimleri için gidebildiğimiz iller listesini aşağıda bulabilirsiniz.Bu iller haricindeki illere çekim için gidebilmemiz için çekim programımızın uygunluk durumunu incelememiz gerekiyor.

 • İstanbul
 • Ankara
 • İzmir
 • Antalya
 • Eskişehir
 • Bursa
 • Muğla
 • Çanakkale
 • Balıkesir
 • Kocaeli
 • Sakarya
 • Düzce
 • Bolu
 • Bilecik
 • Kütahya
 • Afyon
 • Konya

Bu illerden herhangi birinde yada farklı bir ilde mimari ve mekan tanıtım fotoğrafı çekimi yaptırmak istiyorsanız detaylar hakkında görüşmek için sağ bölümdeki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Mesajınızı aldıktan sonra en kısa sürede size geri sağlayacağız.

Fotoğraf çekimi mi yaptırmak mı istiyorsunuz?

Mimari ve mekan fotoğrafı çekimi yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz *

E-mail adresiniz *

Telefon Numaranız

Çekim yapılması planlanan şehir *

Planlanan tahmini çekim tarihi

Yaptırmak istediğiniz çekim ile ilgili detaylar *

* ile işaretlenen alanların doldurulması gerekmektedir.