Otel tanıtım fotoğrafları çekimi aslında mimari, ürün ve moda fotoğrafçılığı alanlarında yapılan çekimlerin birleşimidir. Çekimi yapılan iç ve dış mekanlarda mimari fotoğraf öğelerinden faydalanılır. Mekanların kullanım rahatlığını betimlemek, hizmetleri ön plana çıkartmak için model kullanıldığında moda fotoğrafı unsurları da çalışmanın içerisine dahil edilmiş olur. Restoran, bar gibi kullanım alanlarında müşterilere sunulan ürünler ve odalarda müşterilerin kullanımında olan unsurların fotoğraflanmasında ise ürün fotoğrafçılığının prensiplerinden faydalanılır.  Birbirinden çok farklı olan bu üç farklı fotoğrafçılık alanının uyumlu bir şekilde kullanılması sonucunda otel tanıtımlarınız için kullanabileceğiniz profesyonel otel tanıtım fotoğrafları ortaya çıkar.

Otel tanıtım fotoğraflarını özel çekim teknikleri ve özelleştirilmiş yüksek kaliteli ekipmanlar kullanarak mimari, ürün ve moda fotoğrafçılığı alanındaki tecrübelerimizden faydalanarak ortaya çıkartıyoruz. Özel teknikleri ile çekilen fotoğrafları bilgisayar ortamında Photoshop yazılımında özenle işlenerek yüksek çözünürlüklü olarak her türlü tanıtım ortamında yayınlamaya uygun formatlarda teslim ediyoruz. Unutmamak gerekir ki büyük emekler ve yatırım ile inşa edilen ve çalışmaya başlayan tesisiniz için profesyonel otel tanıtım fotoğrafları çekimi yaptırmanız potansiyel müşterilerinizin otelinizi tercih etmesi konusunda çok etkili olacaktır.

Feron Butik Otel / Akyaka / Muğla

Otel Tanıtım Fotoğrafı Çekim Süreci Nasıl İşliyor?

Her aşamanın detayları mouse ile üzerine geldiğinizde açılır

1

İletişim formu ile çekim detaylarının anlatılması

1. Aşama Detayları

İlk olarak aşağıda, sağ kısımda gördüğünüz iletişim formunu doldurarak yada “iletişim” sayfamızdaki telefon numarasından bize ulaşarak nasıl bir çekim istediğinizden bahsediyorsunuz.

2

Detaylar üzerinde anlaşma ve çekim planlaması

2. Aşama Detayları

Eğer çekim isteğiniz gerçekleştirebileceğimiz özelliklerde ise üzerinde detaylıca konuşup çekim planlamasına başlanır.

3

Çekimlerin planlanan tarihte gerçekleştirilmesi

3. Aşama Detayları

Yaptığımız çekim planı çerçevesinde tecrübe, teknik bilgi ve yüksek kaliteli ekipmanlar, sanatsal bakış açısı ve gerekiyorsa modeller eşliğinde ile otel tanıtım fotoğraf çekimleriniz gerçekleştirilir.

4

Fotoğrafların dijital ortamda işlenmesi ve hazırlanması

4. Aşama Detayları

Profesyonel fotoğraf işleme yazılımlarında gerekli düzeltmeler yapılır, fotoğraflarınız titizlikle işlenir ve yüksek çözünürlüklü sonuç fotoğraflarınız elde edilir.

5

Fotoğraflarınızın ön izleme yapmanız için sitemizdeki şifreli sayfaya yüklenmesi

5. Aşama Detayları

Fotoğraflarınız tam ekran ön izleme boyutunda web sitemizde size özel oluşturulan şifre korulamalı sayfaya yüklenir ve sayfa şifresi fotoğrafları inceleyebilmeniz için size bildirilir.

6

Ödeme ve fotoğrafların online ve DVD ile teslimi

6. Aşama Detayları

Siz fotoğraflara onay verdikten sonra ödeme alınır ve fotoğraflarınız yüksek çözünürlüklü olarak indirmeye açılır. Ayrıca DVD ‘niz hazırlanarak kargolanır. Fotoğraflar müşterilerinize veya ajanslara kolayca gönderebilmeniz için 1 yıl indirmeye açık olarak sayfada tutulur.

Hangi İllerde Otel Tanıtım Çekimi Gerçekleştirebiliyoruz?

Otel tanıtım çekimleri için gidebildiğimiz iller listesini aşağıda bulabilirsiniz.Bu iller haricindeki illere çekime gidebilmemiz için çekim programımızın uygunluk durumunu incelememiz gerekiyor.

İstanbul
Antalya
Muğla
Aydın
Ankara
İzmir
Eskişehir
Bursa
Çanakkale
Balıkesir
Denizli
Kocaeli
Sakarya
Düzce
Bolu
Bilecik
Kütahya
Afyon
Konya
Bu illerden herhangi birinde yada farklı bir ilde mimari ve mekan tanıtım fotoğrafı çekimi yaptırmak istiyorsanız detaylar hakkında görüşmek için sağ bölümdeki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Mesajınızı aldıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.

Fotoğraf çekimi mi yaptırmak mı istiyorsunuz?

Otel tanıtım fotoğrafı çekimi yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz *

E-mail adresiniz *

Telefon Numaranız

Çekim yapılması planlanan şehir *

Planlanan tahmini çekim tarihi

Yaptırmak istediğiniz çekim ile ilgili detaylar *

* ile işaretlenen alanların doldurulması gerekmektedir.